Televizní stolky či obývákové stěny doslova pukají ve švech. Dávno nám už nestačí miniaturní televize a naopak rádio velké skoro jako skříň. V dnešní moderní době se neobejdeme nejen bez set-top-boxů, ale ani WEB kamer, dekodérů či externích USB úložišť.

Zvládnout všechny tyto vymoženosti propojit a využít jejich potenciál na maximum nemusí být tak složité. Jen je dobré objevit svět příslušenství a vymazlit si svůj technický svět parádními doplňky.

Vymazlete si svou televizi parádním příslušenstvím

Televize v každé domácnosti, leckdy jen jedna nestačí a jako její nezbytné druhé já – dálkový ovladač. To je běžná výbava – tedy pokud dobrovolně nevolíte večerní černé hodinky.

Jste si však jistí, že vám k televizi nechybí nějaké to nezbytné  příslušenství  či  populární doplněk, který vám zpříjemní odpočinek s oblíbenými filmy či seriály? Máte už zcela návykové  3D brýle  pro sledování televize skutečně v novém rozměru?

Kabely vládnou světu – tedy minimálně vaší TV

Vysněná televize se pyšně naparuje na svém místě v obývacím pokoji a vás čeká radostné zapojování. Možná zjistíte, že k jejímu dokonalému propojení  s ostatní elektronikou, jako je DVD, Wi-fi router nebo třeba zábavnou hrací konzolí potřebujete  kabely  ať už propojovací či optické, nebo praktické  redukce a spojky.

I když se změť drátů může zdát občas pořádnou španělskou vesnicí, věřte, že s jejich pomocí lze propojit všechno se vším 🙂

Prozkoumejte moderní svět audio či video doplňků

Není to rozhodně jen televize, která hýbe volným časem. Pokud jste více pohybově založení a nebo spíše sázíte na zvuk než obraz, ve vaší domácnosti či dílně určitě nesmí chybět stylové  rádio .

Možná jste často na cestách, nebo si jen rádi zpříjemníte výlet či dovolenou oblíbeným filmem. V takovém případě jistě oceníte vysoké rozlišení přenosného  DVD přehrávače, který si můžete vzít kamkoli sebou.

Máte-li pocit, že jsme snad na něco zapomněli, i pro vás, kteří sázíte spíše na trávení času mimo domov a z dosahu médií, máme tip a to ze světa  fotoaparátů. O jejich bezpečí se vám postarají pouzdra a brašny, o výsledky vašeho fotografického nadšení zase  skenery negativů a diapozitivů.

Sledujte trendy a technické vychytávky v TV, audio a video světě!
Štítky: