Rozhodli jste se pro novou televizi? Pokud ano ať již z důvodu toho, že se vám rozbila nebo chcete moderní televizi. Klasickým televizorům již pomalu odzvonilo. Dnes již není problémem sehnat levné lcd televize. Tak proč si nedopřát digitální kvalitu obrazu a zvuku, čistý a ostrý obraz s dokonalým jasem bez odlesků i při denním světle. Příjemná je i úspora elektrické energie. Nejen toto vše přináší moderní technologie LCD televizí.

TIP: Pokud již LED televizi máte, ale zničil se vám k ní dálkový ovladač, navštivte specializovaný eshop s dálkovými ovladači na adrese emerx.cz.

Ještě lepší podívanou dovoluje LCD s podsvícením LED. Výhody led tv závistí na použití konkrétního druhu podsvícení. Díky použité technologii, LED diodám, dosahují LED televize opravdu dlouhé životnosti při minimálních nárocích na spotřebovanou energii. Oproti jiným technologiím, např. plazmovým televizím, netrpí LED televize žádným paměťovým efektem a nedochází tak k jevu „vypalování obrazovky“. Takže pokud chcete pomocí vaší videokamery koukat na kvalitní obrázky z vaší dovolené není nic jednoduššího než zajít do obchodu a vybrat si tu pravou televizi.

LCD televize s LED podsvícením
Štítky: