Tata plazmová televize HD 3D spojuje technologie NeoPDP s krásným 3d obrazem, a tím nám vzniká úplně nový druh domácího sledování filmů v 3D kvalitě. Poprvé si tak může divák vychutnat 3D filmy reálněji než kdykoliv předtím. Už jsou pryč doby staré technologie, které neuměli vytvořit kvalitní 3D obraz. Úplně nové televizory Panasonic VIERA NeoPDP s Full HD 3D využívají technologii Frame Sequential. Ta má za úkol individuálně vysílat do každého oka Full HD obraz. Tyto nové technologie zajistí super zobrazení 3D u vás doma. Jediné co k tomu budete potřebovat jsou 3D brýle s aktivní uzávěrkou.
Model TX-P65VT20 dosahuje kotrastu 5 000 000:1, který dokáže dosáhnout převratné úrovně zobrazení černé barvy. Je tu nové vylepšení v propouštění barev, které ještě vylepšuje zobrazení černé při sledování obrazovky v jasném prostředí. Při sledování filmů s technologií 3D zvládne televizor VIERA zobrazit obraz tak, jak to tvůrci filmu zamýšleli a to i tam kde se těžko dosahuje vyvážení světla a stínu.

TIP: Máte tuto 3D televizi a potřebujete k ní náhradní dálkový ovladač? Najdete ho ve specializovaném  e-shopu emerx.cz.

Originální dálkový ovaldač – zde, nebo náhradní ovladač – zde. Náhradní ovladač má stejné funkce jako originál, pouze má jiný vzhled.

600 hz technologie vám umožní sledovat filmy i fotografie v rozlišení s 1080 řádky.
Označení THX® si zaslouží jen televizory, které jsou výborné pro sledování filmů. Ve zkratce to znamená, že televizor je schopný zobrazit jas a kontrast v náročných scénách filmů tak, jak si to tvůrci představovali.
Sledovat internet přímo na obrazovce není žádný problém. S technologií VIERA CAST a zabudovaným webovým rozhraním můžete přehrávat klipy, fotky nebo jen surfovat na internetu. Další součástí jsou moderní aplikace jako SkypeTM a Twitter®.

Obsah balení

  • Full HD 3D plazmový televizor s dvěma páry 3D brýlí v balení
  • Infinite Black Pro
  • Technologie 600Hz s Intelligent Frame Creation Pro
  • Certifikace THX®
  • VIERA CAST
  • VIERA Image Viewer (fotografie a videoklipy)
Full HD 3D plazmový televizor TX-P65VT20