Televize Panasonic je možné rozdělit do několika základních typů podle použité technologie. Každý typ televize Panasonic pak s sebou přináší různé výhody i nevýhody. Výběr vhodné televize Panasonic záleží na vás, zejména podle vašich potřeba a monžostí.

LCD televize Panasonic

V současné doubě jsou LCD televize nejrozšířenějším typem monitorů a televizí. Pro podsvícení obrazovky používají LCD televize Panasonic studené katodové světlo, což je zásadním rozdílem oproti LED technologii. LCD televize Panasonic jsou velmi příjemné svojí cenou, která je dostupná opravdu všem. Další zásadní výhodou LED televize Panasonic je zejména ostrý obraz a nízká spotřeba energie.
Ceny LCD televize Panasonic se pohybují v rozmezí od 6.000 Kč.

LED televize Panasonic

Další variantou a technologickým nástupcem LCD jsou LED televize Panasonic. Zásadní změnou je vlastní podsvícení obrazovky, které je zajištěno diodami. Mezi základní výhody LED televize Panasonic patří zejména neuvěřitelně jasný a ostrý obraz. S tím souvisí i široké spektrum barev a jejich skutečně precizní zobrazení, kterého se můžeme dočkat. Barvy jsou syté a výrazné, černá je věrohodná. Šířka panelu celé LED televize Panasonic může dosahovat velmi tenkých rozměrů. Současnou nevýhodou LED televize Panasonic je její vyšší cena, ač kompenzována delší životností televize. Cena bude brzy jistě nižší a LED televize Panasonic tudíž dostupnější.
Ceny LED televize Panasonic se pohybují v částkách od 25.990 Kč.

3D televize Panasonic

Letošním hitem jsou beze sporu 3D televize Panasonic. Jedná se o novu technologii, která vám umožní sledovat 3D obsah podobně, jako je tomu v kinech. Princip fungování 3D televize Panasonic je celkem prostý.

3D brýle, které máte při sledování vám zatemní jedno oko a 3D televize Panasonic připraví obraz, který máte vidět otevřeným okem. Poté se situace obrátí pro druhé oko a obraz na televizi je vyměněn a lehce posunut. Celý tento proces se opakuje zhruba 60 za sekundu pro každé oko. Výsledkem je pak dojem 3D obrazu, který si mozek vytvoří na základě nedokonalosti lidského zraku. Výhoda 3D televize Panasonic je zřejmá, nevýhodou je jednoznačně poměrně vysoká cena a nutnost mít při sledování brýle na očích. Vzhledem k nové technologii se dá očekávat výrazný pokles cen a rozšíření produktů 3D televizí Panasonic.
Ceny 3D televize Panasonic se pohybují v cenách od 59.990 Kč.

Plazmová televize

Nejznámějším typem je jistě plazmová televize. Základem plazmové televize Panasonic je vzácný plyn – tedy plazma, která vytváří výsledný obraz. Odsud pochází název plazmová televize.Výrazným znamením je u plazmové televize Panasonic velká úhlopříčka. Mezi další výhody těcho plazmových televizí Panasonic je kvalitní věrnost barev a nízká odezva.
Ceny plazmové televize Panasonic se pohybují v relaci od 12.990 Kč.

TIP: Vlastníte televizor Panasonic a hledáte nový dálkový ovladač? Navštivte spcializovaný e-shop s dálkovými ovladači na adrese www.emerx.cz.

Proč zvolit značku Panasonic?

Nespornou výhodou je síla značky, kterou televize Panasonic beze sporu jsou. Velmi širokou a bohatou nabídku produktových řad televize Panasonic ocení jistě nejeden nakupující.

Za zmínku také stojí, že televize Panasonic s podporou 3D zvítězila jako Nejlepší televizor roku 2010 na veletrhu spotřební elektroniky CES 2010. Konkrétně se jednalo o typ 3D televize Panasonic Viera TC-PVT25.

O společnosti Panasonic

Společnost Panasonic, jeden z největších výrobců spotřební elektroniky, řazeným Fortune 500 na 3. místo v odvětví elektronika a elektrotechnika.
Společnost byla založena v roce 1918 v japonském městě Osaka panem Konosuke Matsushitou a vyrostla z prvních tří zaměstnanců k dnes bezmála 260 000 zaměstnancům.

Druhy televizí Panasonic
Štítky: