Když se řekne Dell, téměř nikdo nezapochybuje o tom, že jde o velmi povedené notebooky, a to bez ohledu na modelovou řadu. Americký výrobce nastolil vysoký standard a jeho výpočetní technika se těší značné oblibě nejen v USA, ale i v Evropě. Pro nadnárodní společnost pracuje téměř 110 tisíc lidí a v žebříčku vydávaným časopisem Fortune, jde o 38. největší společnost na základě obratu.

Dell prodává osobní počítače, servery, ale také periferie. Mimo jiné i fotoaparáty, mp3 přehrávače a další elektroniku. U nás se těší největšímu zájmu notebooky, a to nejen nové modely. Velký zájem je i o repasované stroje.

Starší notebooky Dell Latitude jsou skvělou volbou pro každého, kdo potřebuje solidní a i na dnešní dobu dostatečně výkonný stroj. Pro modelovou řadu Latitude je typické kvalitní dílenské zpracování. Prodejcům repasované techniky hraje do karet také fakt, že náhradní díly Dell jsou cenově dostupné a je jich dostatek.

Máte notebook Dell, který potřebuje opravit?

Navzdory statistikám se ani výpočetní technice s logem Dell nevyhýbají poruchy. Ačkoliv jsou notebooky „držáky“ a obvykle nemají problém ani s nešetrným zacházením, stále je řeč o jemné elektronice. Ale není důvod k obavám, servis notebooků Dell není tak drahý, jak jste si možná mysleli.

Pokud se váš pracovní nástroj odporoučel na onen digitální svět, dejte mu druhou šanci. Obraťte se na neznačkový servis ABAX a nechte si ho opravit. Reinkarnace vás vyjde na podstatně nižší částku než v autorizované opravně.

Servis notebooků Plzeň zdůrazňuje, že se na základě nezávazné cenové kalkulace rozhodne pro opravu 8 z 10 zákazníků. Kvalita oprav je velmi vysoká a míra reklamací se pohybuje pod 10 %, což je na segment starší výpočetní techniky vynikající číslo.

Dell: Synonymum pro spolehlivé a výkonné notebooky